Змагання «Спортивна родина»

4  28 вересня, в м.Смілі,  в спортивному залі ЗОШ № 3 – колегіум відбулися змагання «Спортивна родина» серед сімей, які виховують дітей з інвалідністю.
Організували та провели свято працівники Черкаського центру «Інваспорт» та тренер Черкаської ОДЮСШІ Дем’яненко Н.Т.

Метою спортивного свята є пропаганда здорового способу життя, зміцнення родинних стосунків, визначення кращих спортивних сімей, залучення дітей з інвалідністю до занять спортом. 8Привітали учасників заступник голови Смілянської РДА Глізнецов Сергій Володимирович, головний спеціаліст відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Тертій Світлана Олексіївна, начальник відділу надання соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді Смілянського району Мальована Тетяна Василівна, головний суддя змагань Дем’яненко Ніна Трохимівна.

Позмагатися у силі, спритності, швидкості зібралося 14 родин, представники Сміли та Смілянського району – родини Тараненків, Синьогубів, Безкровних, Азгалдян, Линників, Строцьких, Ціпов’язів, Горяінових, Кошиків, Стахурських, Панасенків, Апановічів, Огаркових.

Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно, із запалом, змагалися в естафетах, дартсі, долали перешкоди та відповідали на питання вікторини.

172За підсумками всіх спортивних випробувань переможцем цьогорічного свята, показавши найкращі результати стала спортивна сім’я Панасенків. Друге місце виборола родина Строцьких. третє – родина Горяінових.

6

Збірна родина Панасенків

5

Родина Строцьких

3

Родина Горяінових

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та цінними призами від Черкаського центру «Інваспорт», подарунками від сектору молоді і спорту Смілянської РДА та Смілянського заводу продтоварів. Всі учасники, незалежно від зайнятих місць, отримали солодкі подарунки від кондитерської фабрики «Меркурій».
І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у сімейному колі.

Організатори заходу висловлюють слова вдячності директору школи Карло Т.А.   за співпрацю та допомогу у проведенні заходу.