Відзначення кращих спортсменів та тренерів 2019 року

3          27 грудня, в актовому залі СДЮСШОР привітали кращих спортсменів та тренерів 2019 року.

В заході прийняли участь  Згіблов Олександр Георгійович – депутат міської ради від фракції «Партія вільних демократів», директор ТОВ «Група «ВЕНЕТТО»,  Валяєва Леся Вікторівна –  регіональний представник Національної асамблеї   людей з інвалідністю Черкаської області, радниця голови Черкаської ОДА з питання прав осіб з інвалідністю, голова Черкаського обласного громадського об’єднання  „Життя без бар’єрів“,   Коляденко Анатолій Леонідович – директор Черкаської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю, працівники Черкаського центру “Інваспорт” та ДЮСШІ, Скачков Антон Олександрович – заступник голови Черкаського відділення НОК України.

 

Протягом року спортсмени приймали участь у 32 національних змаганнях та вибороли  48 золотих, 25 срібних, 27 бронзових медалей.

 

25 спортсменів входять до складу збірних команд країни з різних видів спорту.

 

На 17 міжнародних змаганнях завойовано 17 нагород – 7 золотих, 9 срібних та 1 бронзова.

6 спортсменів включені до складу кандидатів на участь в Паралімпійських іграх 2020 року.

 

За підсумками виступів визначено 10 кращих спортсменів та 3 тренерів 2019 року:

 

Кращі спортсмени:

  1. Манько Артем (фехтування на візках)

–  чемпіон світу (Південна Корея), в складі команди (шабля);

– срібний призер чемпіонату світу U23 (ОАЕ) (шабля, особистий залік);

– бронзовий призер Кубку світу (Бразилія), (шпага, особистий залік).

– кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Манько

  1. Данилюк Роман (легка атлетика)

– чемпіон та рекордсмен світу у штовханні ядра;

– кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Дан1

  1. Дорошенко Олександр (легка атлетика)

– дворазовий срібний призер у штовханні ядра та метанні спису, рекордсмен Європи у цих видах.

– кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Дорош

  1. Коваль Максим (Легка атлетика)

– чемпіон Європи у штовханні ядра та рекордсмен Європи;

– чемпіон світу у штовханні ядра та рекордсмен Європи;

– кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

 

  1. Жук Максим (Академічне веслування)

– срібний призер Кубку світу (Польща);

– дворазовий срібний призер Кубку світу (Нідерланди).

– кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

Жук6. Пустовіт Віктор (футбол)

– чемпіон Європи (Греція) з футболу серед спортсменів з вадами слуху;

–  кандидат на участь в Дефлімпійських іграх 2021 р.

Пустовіт7. Єпіфанов Владислав (параканое)

– чемпіон Європи (Польща) та переможець Кубку світу (Польща).

– кандидат на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

 

  1. Денисенко Олександр (кульова стрільба)

– срібний призер Кубку світу (ОАЕ), в складі команди;

Ден9.Тихонов Євген (легка атлетика)

– чемпіон (метання спису), срібний призер (метання диску), чемпіонатів України; – — переможець (метання спису), срібний призер (метання диску) Кубку України.

Тих10.Котик Дарія (академічне веслування)

– Кубок світу (Польща), 6 місце;

– чемпіонат світу (Австрія), 8 місце.

– кандидатка на участь в Паралімпійських іграх 2020 р.

КотикКращі тренери:

1. Кирдода І.І., легка атлетика – тренер Данилюка Р., Дорошенка О., Тихонова Є.

Кирдода2. Шкалікова Л.М. фехтування на візках – тренер Манька А

3. Ткаченко Н.Л., плавання – тренер чемпіонів та призерів чемпіонату України з плавання, переможців Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе».

ТкачКращі спортсмени та тренери отримали цінні подарунки від ТОВ “Група “Венетто” та Черкаського відділення НОК України.