Відзначення кращих спортсменів та тренерів 2018 року

2727 грудня, в актовому залі СДЮСШОР відбулися урочисті збори, присвячені відзначенню кращих спортсменів та тренерів Черкаського центру «Інваспорт» 2018 року.

В зборах прийняли участь: депутат Верховної Ради України Петренко Олег Миколайович, депутат міської ради, керівник ТОВ «Група «Венетто» Згіблов Олександр Георгійович, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Зеленський Максим Васильович, його заступниця Коваленко К.Ю., голова відділення НОК України в Черкаській області Більда Андрій Олександрович, голова Черкаського відділення Спортивної федерації глухих України Александров Олександр Васильович, спортсмени, тренери, батьки дітей, працівники Центру «Інваспорт» та ДЮСШІ.

1

Зліва направо: Більда А., Згіблов О., Петренко О., Зеленський М.

За підсумками року визначено 10 кращих спортсменів року та 3 тренерів.

3 Кращі спортсмени року:

1. Данилюк Роман –   чемпіон  Європи  з  легкої  атлетики  у  штовханні  ядра, неодноразовий чемпіон України.

2. Дорошенко Олександр – срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики у метанні спису, неодноразовий чемпіон України.

3. Дорошенко Володимир – чемпіон та   бронзовий   призер   чемпіонату   світу, срібний призер чемпіонату Європи з армспорту.

4. Денисенко Олександр –  дворазовий  бронзовий  призер  чемпіонату України,  переможець та призер Кубків світу з кульової стрільби.

5. Доненко Іван –  срібний    призер    чемпіонату    Європи    з    футболу   серед  спортсменів з наслідками ДЦП (Нідерланди), переможець міжнародного турніру (Австрія).

6. Коваль Максим – дворазовий чемпіон Європи з легкої атлетики у метанні спису та диску, срібний призер чемпіонату Європи у штовханні ядра, встановив рекорд Європи, неодноразовий чемпіон України.

7. Кулинич Богдан – срібний призер чемпіонату Європи з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП (Нідерланди), переможець міжнародного турніру (Австрія).

8. Манько Артем – бронзовий призер чемпіонату Європи, фіналіст кубку світу, чемпіон України та призер чемпіонату України х фехтування на візках.

9. Самбур Дар’я – переможець та призерка Кубку України з плавання, триразова срібна та триразова бронзова призерка чемпіонату України.

10. Тихонов Євген – чемпіон та призер чемпіонатів та Кубку України у метанні спису та диску

Кращі тренери року:

1. Кирдода І.І., легка атлетика – тренер Данилюка Р., Дорошенка О., Тихонова Є.

2. Кисельов О.П., легка атлетика – тренер Коваля М., Ясевич В.

3. Данілов Г.Г., армспорт, пауерліфтинг  – тренер Дорошенка В., Половинки Є.

Спортсмени та тренери отримали подарунки від Петренка О.М., ТОВ «Групи «Венетто», Черкаського відділення НОК України.

Також нагороджені подарунками спортсмени ДЮСШІ – переможці та призери фіналу Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з футболу, плавання, легкої атлетики, тренери ДЮСШІ.

I27

Подарунки отримають футболісти – переможці Всеукраїнської Спартакіади “Повір у себе” та тренер Микитченко М.В.

7

Спортсмени Сміли з тренером Дем’яненко Н.Т.

8

Нагородження переможців та призерів змагань з плавання (слух)

За вагомий особистий внесок у розвиток спорту осіб з вадами слуху, активну участь та допомогу у проведення заходів було вручено подяку голові Черкаського відділення Спортивної федерації глухих України Александрову Олександру Васильовичу.