Відкритий чемпіонат області з кульової стрільби.

с      З 16 по 17 лютого, в тирі ЗОШ №9, проходив чемпіонат Черкаської області з кульової стрільби серед спортсменів з УОРА та вадами слуху.

В змаганнях прийняли участь 20 спортсменів з міста Черкас, міста Сміли та Смілянського району. Головний суддя змагань – Аханкін В.Ю.

IMG_20190217_124523

Команда Сміли та Смілянського району.

За підсумками змагань першого дня, у вправі R – 5, ІІІ місце зайняв Онищак Олександр, ІІ місце – Теліженко Анастасія та найкращою була Дяченко Світлана, яка наблала 600 очок (максимальна кількість очок у цій враві).

IMG_20190217_132955

Теліженко А. (ліворуч) та Дяченко С.

У вправі ПП – 2, ІІІ місце посіла Чміль Дарія, ІІ місце – Заінковський Антон та І місце – Аханкін Антон.

Вправа R – 3:  ІІІ місце у Зеленько Алли, ІІ місце у Вовка Владислава та І місце у Зеленька Сергія.

На другий день змагань, у вправі ГП – 2, ІІІ місце зайняв Стахурський Давид, 2 місце – Касьянов Артур та переможцем у вправі стала Пузань Ярослава.

IMG_20190217_124650

Стахурський Д. (ліворуч), Пузань Я., Касьянов А.

Вправа R – 1: ІІ місце зайняв Зеленько Сергій та переможцем став Вовк Владислав.

IMG_20190217_132813

Вовк В. (ліворуч) та Зеленько С.

У вправі R – 4, ІІІ місце посів Онищак Олександр, ІІ – Теліженко Анастасія та перемогу виборола Дяченко Світлана.

Вправа ГП – 6 серед спортсменів з вадами слуху, брав участь лише Чуб Юрій, який підтвердив на змаганнях норматив Майстра спорту України.

IMG_20190217_132722

Чуб Ю.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Також, під час нагородження переможців, Дяченко Світлані було вручено сертифікат на отримання міської стипендії, за високі спортивні досягнення в 2018 році.