Обласні змагання “Спортивна родина”

6629 вересня, 18 родин з м.Сміли та Смілянського району, зібралися  на   традиційне спортивне свято «Спортивна родина», серед сімей, які виховують дітей з особливими потребами. 

Зібралися разом, щоб отримати заряд бадьорості, блиснути ерудицією, позмагатися у силі, спритності, довести всім що для їх дітей немає обмежених можливостей. Такі змагання проводяться не тільки з метою залучення дітей до спорту, а також пропаганди сімейних цінностей, бо за щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час,  позмагатися і відчути себе єдиною командою.

общ1

Учасники змагань

Це свято вже шостий рік проводить в м. Смілі Черкаський центр «Інваспорт» спільно з Смілянським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цього року змагання відбулися у гостинній ЗОШ №5.

Привітали учасників начальник управління освіти, молоді та спорту Смілянського міськвиконкому  Незнанова Наталія Олексіївна та представник Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Коломієць Інна Миколаївна.

відкр

Відкриття змагань

Спочатку змагань родини представили свої команди, потім за програмою було проведено 4 спортивні естафети, вікторину та змагання з дартсу.

71

Розпочинають естафету діти

81

Продовжують матусі.

91

Змагання з дартсу. Метає Аня Коротич.

Змагання проходили у позитивному настрою, зі спортивним азартом, родини показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, волю до перемоги і характер.

За підсумками змагань переможцем стала сім’я Кайтмазових, друге місце виборола родина Коротичів, а на третьому – сім’я Безкровних.

Кайтмазови

Родина Кайтмазових

Коротич

Родина Коротичів

Безкровні

Родина Безкровних

Головний суддя змагань – Дем’яненко Ніна Трохимівна. В складі суддівської колегії видатні спортсмени-паралімпійці – Заслужений майстер спорту України Дріга Олександр та Майстер спорту України міжнародного класу Стельмах Андрій.

Після змагань відбулася церемонія нагородження. Родини-переможці отримали цінні призи та грамоти.Також всі учасники отримали подарунки від Черкаського відділення НОК України та спонсорів – депутата Верховної ради України С.Я. Рудика, директора кондитерської фабрики «Меркурій» Є.В.Тарана, голови Всеукраїнської організації інвалідів «За рівні можливості» Смілянської міжрайонної спілки інвалідів  А.Василенко.

101

Всі учасники отримали подарунки.

призи

Подарунки від Черкаського відділення НОК України

12

Солодки подарунки від спонсорів.

11

Спортивний інвентар для свята надав Черкаський обласний центр «Спорт для всіх».