Нагороди з веслування академічного.

академ веслНаціональна паралімпійська збірна команда України з тріумфом повернулася в Україну з міжнародної регати з паралімпійського веслування, що з 14 по 19 травня 2019 року проходила в місті Гавірате, Італія.

Національна паралімпійська збірна команда України з тріумфом повернулася в Україну з міжнародної регати з паралімпійського веслування, що з 14 по 19 травня 2019 року проходила в місті Гавірате, Італія.

У змаганнях приймали участь близько 190 учасників з 25 країн світу. У доробку збірної команди України – вперше за всю історію українського паралімпійського веслування – 11 високих нагород: 2 золоті, 6 срібних та 3 бронзові медалі.

Черкащину представили 2 спортсмени – МСУМК Жук Максим та КМСУ Котик Дарія.

Жук Максим та Сивих Андрій  вибороли «срібло» у класі двійок без стернового, розпашне весло серед чоловіків PR3 M2- ;

Котик Дарія, Герез Дмитро, Самолюк Станіслав, Полянська Олександра, Маласай Юлія (стернова), у класі змішаних екіпажів четвірок з стерновим, розпашне весло PR3 Mix4+,  завоювали дві «бронзи».

Всі спортсмени повернулися додому з нагородами. Це достойний доробок на шляху до Токіо-2020 та до чергового етапу Кубку світу, що 19 червня розпочнеться у м.Познань, Польща.

Цей турнір є щорічним турніром для спортсменів-паралімпійців і проводиться вже втринадцяте. До речі, система проведення змагань дозволяє кожному екіпажу взяти участь у боротьбі за два комплекти нагород. Зазвичай, під час цього турніру відкриваються нові імена в паралімпійському веслуванні, а також Гавірате є місцем зустрічі одвічних суперників – чемпіонів Паралімпійських ігор та чемпіонатів світу.