Головна подія року

Медалі

Медалі Паралімпійських ігор 2016 р.

медалі2

В вересні відбудеться головна подія року – ХV літні  Паралімпійські ігри в Бразилії. Кожний спортсмен, кожний тренер мріє приймати участь в такому заході і тільки одиницям вдається втілити свою мрію. У Черкащини є своя паралімпійська історія, свої чемпіони і призери. Знайомтесь, герої цього спортивного року – 7 учасників Паралімпіади-2016 року:

  1. Дорошенко Олександр Володимирович

Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики. Член збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Дворазовий чемпіон та бронзовий призер Паралімпійських ігор 2004 р., фіналіст Паралімпійських ігор 2012 р. Чемпіон світу 2013 р, 2015 р. та Європи 2014 р. у штовханні ядра. Рекордсмен світу у метанні спису.

DSC_0943

  1. Данилюк Роман Тарасович

Майстер спорту Україні міжнародного класу з легкої атлетики.       Член збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору.  Чемпіон та рекордсмен світу 2015 року у штовханні ядра.

Данилюк3. Білоножко Олександр Васильович

Майстер спорту України з академічного веслування. Член збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Фіналіст Кубку світу 2015 р. Бронзовий призер Кубку світу 2016 р.

  1. Жук Максим Олександрович

Майстер спорту України з академічного веслування. лен збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.      Фіналіст Кубку світу 2015 р. Бронзовий призер Кубку світу 2016 р.

  1. Яринка Ірина Сергіївна.

Майстер спорту України з академічного веслування. Член збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.      Фіналістка Кубку світу 2015 р. Бронзовий призер Кубку світу 2016 р.

КС

На фото зліва направо: Жук Максим, Білоножко Олександр, Яринка Ірина

  1. Ковальчук Василь Володимирович

Майстер спорту Україні міжнародного класу з кульової стрільби.   Член збірної команди країни з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Чемпіон Паралімпійських ігор 2012 р. Неодноразовий володар кубків світу, чемпіон та рекордсмен світу і Європи.

IMG_00027. Кулинич Богдан Григорович

Кандидат у майстри спорту України з футболу. Члену збірної команди країни з футболу спортсменів з наслідками ДЦП. Чемпіон Європи 2014 р. Срібний призер чемпіонату світу 2015 р.

Кулинич

Бажаємо всім учасників перемог! Віримо, що всі спортсмени повернуться додому з нагородами! Уболіваймо за наших!