Дмитро Комиз – в п’ятірці кращих

Рівне2

З 12 до 21 липня, в Рівному, відбувся чемпіонат України з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У змаганнях, які тривали у приміщенні регіонального центру «Інваспорт», прийняли участь 44 учасника із 17 областей України, з них 29 чоловіків та 15 жінок.

В змаганнях чоловіків перемогу здобув МСУ Мариненко Дмитро (Вінницька обл.), а серед жінок перемогла МСУ Людмила Ведерко (Донецька обл.).

Від Черкащини участь у чемпіонаті прийняв чемпіон області з шашок серед спортсменів з УОРА, Комиз Дмитро з м.Сміли.

КомСеред 29 учасників, з яких один – майстер спорту України та вісім – кандидати у майстри спорту України, Дмитро виборов V місце та виконав норматив «Кандидата у майстри спорту України»!

А для всіх, хто знає Дмитра, він – переможець! Незважаючи на важку хворобу хлопець вже має багато перемог. Він здобув вищу освіту – закінчив Міжнародний університет розвитку людини «Родина» та Харківський національний університет внутрішніх справ, приймає активну участь в місцевих, обласних заходах та національних змаганнях з шашок та бочча. Неодноразовий переможець інтелектуальних конкурсів серед учасників таборів активної реабілітації.

Вітаємо спортсмена з високим результатом та бажаємо нових перемог у житті!